icon gift

DARMOWA DOSTAWA

Dostawa wliczona w cenę

icon phone
Tel.: (+48) 605-034-182
icon envelope

WSPARCIE 24/7

Kontakt online jest  czynny 24h na dobę

Zbiorniki mobilne/transportowe na paliwo DIESEL z tworzywa polietylenowego

Magazynując olej napędowy, należy wyposażyć się w specjalnie transportowe, szczelnie zamykane pojemniki. Wszystkie przenośne zbiorniki transportowe dostępne w naszej ofercie są wykonane z atestowanych materiałów, by jak najlepiej sprawdzić się do magazynowania paliw premium. Zbiornik transportowy na paliwo to praktyczne rozwiązanie do domu lub firmy, którego cena zależy od pojemności. Dysponujemy zbiornikami trackmaster, fortis box i mniejszymi, mobilnymi zbiornikami typu żółw.

Wybierz podkategorię:

    Do czego służą mobilne zbiorniki na paliwo?

    Mobilne zbiorniki na paliwo służą do bezpiecznego składowania i dystrybucji oleju napędowego, niezbędnego do pracy maszyn i urządzeń w każdym gospodarstwie rolnym. Są również doskonałym rozwiązaniem dla firm transportowych. Solidnie wykonany, a przy tym lekki plastikowy mobilny zbiornik pozwoli Ci zaoszczędzić czas, bez tracenia go na niepotrzebne postoje. Miej paliwo zawsze pod ręką! W ofercie farmazbiornikow.pl oprócz pojemników 200 l i 400 l znajdziesz zbiorniki transportowe typu żółw o pojemności 100 l, zaopatrzone w uchwyt oraz koła, idealne do wykorzystania w gospodarstwach rolnych i przedsiębiorstwach budowlanych, gdzie konieczne jest dostarczenie paliwa do maszyny podczas jej pracy.

    Dostępne na naszej stronie duże zbiorniki magazynowo transportowe wyróżnia przede wszystkim zastosowanie materiałów odpornych na promieniowanie UV. Pojemniki transportowe z tworzywa polietylenowego z wewnętrznym falochronem ograniczającym zjawisko falowania płynu gwarantuje bezpieczeństwo transportu.