icon gift

DARMOWA DOSTAWA

Dostawa wliczona w cenę

icon phone
Tel.: (+48) 605-034-182
icon envelope

WSPARCIE 24/7

Kontakt online jest  czynny 24h na dobę

Zbiorniki na olej opałowy

Ogrzewasz swój dom lub przedsiębiorstwo przy pomocy paliwa grzewczego? Niezbędny do niego będzie Ci odpowiedni pojemnik. Zbiornik dwupłaszczowy na olej opałowy, szczególnie ten zewnętrzny, to praktyczne rozwiązanie do domu lub firmy. Cena takiego zasobnika zależy od pojemności. W naszej ofercie umieściliśmy baniak na olej opałowy w wariancie od 1000 do nawet 5000 litrów. Zbiorniki wykonane zostały z materiału niezwykle odpornego na warunki atmosferyczne oraz działanie promieni UV. W opisie każdy zbiornik na paliwo opałowe posiada krótką informację o jego wyposażeniu – warto zwrócić na nią uwagę.

    Zbiorniki na olej opałowy to dwupłaszczowe, bezpieczne pojemniki, które można stosować przy ogrzewaniu ekologicznym zarówno w domu, jak i w firmie. Z racji tego, że taka forma zapewniania sobie komfortu cieplnego jest obecnie bardzo popularna, zbiorniki dwupłaszczowe do oleju opałowego nieco staniały. To okazja, by zamienić ogrzewanie gazowe lub węglowe na olej opałowy. Wybierz zbiornik, który wpisuje się w Twoje standardy.

    Zbiorniki na olej opałowy do domu i nie tylko!

    Nasza oferta obejmuje pojemniki na olej opałowy – solidne, dwupłaszczowe zbiorniki zewnętrzne, które posiadają praktyczne rozwiązania pozwalające na ich wygodne tankowanie oraz pobieranie cieczy. Wszystkie oferowane przez nas baniaki na paliwo opałowe są niezwykle bezpieczne – stworzone na podstawie rygorystycznych wymogów technicznych, zapobiegających wyciekowi cennego surowca. Dodatkowo zastosowane w dwupłaszczowych zbiornikach oleju opałowego elementy, takie jak czujniki poziomu cieczy czy praktyczne przyłącza, powodują, że przechowywanie tego paliwa jest o wiele łatwiejsze. Solidna konstrukcja, funkcjonalne rozwiązania oraz duże pojemności to ogromne zalety naszych pojemników, które sprawiają, że nadają się one zarówno jako zbiorniki do domu, jak i firmy. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zapraszamy do kontaktu!