icon gift

DARMOWA DOSTAWA

Dostawa wliczona w cenę

icon phone
Tel.: (+48) 605-034-182
icon envelope

WSPARCIE 24/7

Kontakt online jest  czynny 24h na dobę

Zbiorniki na olej zużyty

Prowadzisz własne przedsiębiorstwo, które generuje zużyte oleje silnikowe? Zgodnie z zasadami BHP, a także w trosce o środowisko, powinieneś wyposażyć się w odpowiednie zbiorniki na przepracowany olej. W tej kategorii znajdziesz najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Seria dwupłaszczowych zbiorników znanej firmy Kingspan wyeliminuje problem z tym, jak zutylizować zużyty olej silnikowy. Specjalnie zaprojektowane wlewy, układy sygnalizacji wycieku czy rury poboru będą dopasowane do specyfikacji Twojego zakładu. Sprawdź, jakie zbiorniki na zużyte oleje znalazły się w naszej ofercie.

    Zbiorniki na olej zużyty o różnej pojemności

    W sprzedaży posiadamy zarówno małe, jak i bardzo duże zbiorniki na olej zużyty. Bez problemu dopasujesz je do swojego zakładu przemysłowego lub usługowo-handlowego. Do przedsiębiorstw produkujących mniejszą ilość zanieczyszczeń polecamy zbiornik na olej zużyty o pojemności 200 l lub 600 l. Dzięki niemu nie przepłacisz, a spełnisz wymogi określone w przepisach. Dla większych firm lepszym wyborem będzie zbiornik na olej zużyty 1000 l lub 1200 l. Wybierany jest on m.in. przez zakłady mechaniki pojazdowej, w których regularnie dochodzi do wymiany płynów w autach i wówczas kumuluje nam się zużyty olej samochodowy, którego utylizacja nie jest w danym momencie możliwa. Ostatnią z naszych propozycji jest naprawdę duży zbiornik na olej zużyty o pojemności 2500 l.

    Czy wybrałeś już swoje zbiorniki? Koniecznie zapoznaj się z opisem każdego z nich. Poznasz w ten sposób ich praktyczne wyposażenie oraz specyfikę działania. Zainwestuj w zbiornik na zużyty olej silnikowy o pojemności 200-2500 l i stań się bardziej eko!