icon gift

DARMOWA DOSTAWA

Dostawa wliczona w cenę

icon phone
Tel.: (+48) 605-034-182
icon envelope

WSPARCIE 24/7

Kontakt online jest  czynny 24h na dobę

Zbiorniki na olej zużyty

Prowadzisz własne przedsiębiorstwo, które generuje zużyte oleje silnikowe? Zgodnie z zasadami BHP, a także w trosce o środowisko, powinieneś wyposażyć się w odpowiednie zbiorniki na przepracowany olej. W tej kategorii znajdziesz najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. Seria dwupłaszczowych zbiorników znanego producenta Kingspan wyeliminuje problem z tym, jak zutylizować zużyty olej silnikowy. Specjalnie zaprojektowane wlewy, układy sygnalizacji wycieku czy rury poboru będą dopasowane do specyfikacji Twojego zakładu. Sprawdź, jakie zbiorniki na zużyte oleje znalazły się w naszej ofercie.

  Zbiorniki na olej zużyty o różnej pojemności

  W sprzedaży posiadamy zarówno małe, jak i bardzo duże zbiorniki na olej zużyty. Bez problemu dopasujesz je do swojego zakładu przemysłowego lub usługowo-handlowego. Do przedsiębiorstw produkujących mniejszą ilość zanieczyszczeń polecamy zbiornik na olej zużyty o pojemności 200 l lub 600 l. Dzięki nim nie przepłacisz, a spełnisz wymogi określone w przepisach. Dla większych firm lepszym wyborem będzie zbiornik na olej zużyty 1000 l lub 1200 l. Wybierany jest on m.in. przez zakłady mechaniki pojazdowej, w których regularnie dochodzi do wymiany płynów w autach i wówczas kumuluje nam się zużyty olej samochodowy, którego utylizacja nie jest w danym momencie możliwa. Ostatnią z naszych propozycji jest naprawdę duży zbiornik na olej zużyty o pojemności 2500 l.

  Zbiorniki Kingspan, czyli wysoka jakość w dobrej cenie!

  Oferowane przez nas pojemniki to produkty od najlepszego producenta. Sprawdzają się przede wszystkim jako zbiorniki do warsztatu samochodowego, gdzie wymiana zużytego oleju na nowy jest jedną z najczęściej wykonywanych procedur. Dlatego też solidne zbiorniki Kingspan to doskonała opcja dla przedsiębiorców związanych z tą branżą, którzy chcą rzadziej wzywać firmy utylizujące bądź pobierające zużyty olej do regeneracji. Wiąże się to z oszczędnością, a także wygodą i bezpieczeństwem. Dlaczego? Taka ciecz musi być odpowiednio przechowywana, żeby np. nie przedostała się do gruntu. Stąd też, aby zachować standardy związane z magazynowaniem przepracowanego oleju silnikowego, najlepiej postawić na Kingspan! Każdy zbiornik w naszej ofercie posiada nieco inny kształt i pojemność, co pozwala dopasować go do wolnej przestrzeni warsztatu samochodowego bądź innej firmy, np. transportowej. Co więcej, cena tych produktów jest konkurencyjna, biorąc pod uwagę ich jakość oraz renomę tej marki. Zapraszamy więc wszystkich, którzy są zainteresowani bezpiecznym składowaniem zużytego oleju. Czy wybrałeś już odpowiednie zbiorniki? Koniecznie zapoznaj się z opisem każdego z nich. Poznasz w ten sposób ich praktyczne wyposażenie oraz specyfikę działania. Zainwestuj w zbiornik na zużyty olej silnikowy o pojemności 200-2500 l i stań się bardziej eko!

  Magazynowanie i utylizacja zużytego oleju

  Generujesz zużyte oleje silnikowe w swoim przedsiębiorstwie? Zadbaj o ich odpowiednie przechowywanie przed oddaniem do utylizacji! Specjalistyczne zbiorniki na przepracowany olej pozwalają na bezpieczne magazynowanie surowca. W przypadku dużej liczby pojazdów obsługiwanych w Twoim warsztacie warto rozpatrzyć zakup zasobnika o większej pojemności. Nie wiesz, jaki zbiornik na zużyty olej wybrać? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w podjęciu decyzji – dzięki różnorodnej ofercie każdy bez problemu dopasuje pojemnik do swoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia!