icon gift

DARMOWA DOSTAWA

Dostawa wliczona w cenę

icon phone
Tel.: (+48) 605-034-182
icon envelope

WSPARCIE 24/7

Kontakt online jest  czynny 24h na dobę

Zbiorniki do magazynowania wody deszczowej i przemysłowej

Zastanawiasz się nad odpowiednim, a zarazem oszczędnym nawodnieniem swojego ogrodu? W Twoim gospodarstwie brakuje dobrej jakości pojemnika na deszczówkę? A może poszukujesz odpowiedniego zbiornika na wodę przemysłową na plac budowy? W naszej ofercie znajduje się szereg zasobników do magazynowania wody pitnej, deszczowej i przemysłowej. Posiadają one różne pojemności oraz kształty, dzięki czemu można bez problemu dopasować ich parametry do zapotrzebowania. Naziemne zbiorniki oferowane przez nas idealnie sprawdzają się podczas realizacji prac budowlanych. Nasz asortyment obejmuje zasobniki na wodę o pojemności od 1000 do 15000 l wykonane z polietylenu. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją dostępnych pojemników na wodę oraz złożenia zamówienia na naszej stronie – dostępne zbiorniki na deszczówkę charakteryzują się atrakcyjną ceną. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

  Duże zbiorniki do magazynowania wody dostępne w ofercie

  Pojemnik do przechowywania wody pitnej i deszczowej to nieodłączny oraz wysoce praktyczny element wyposażenia każdego ogrodu, gospodarstwa czy placu budowy. Na naszej stronie przedstawiamy szeroki wybór naziemnych zbiorników do magazynowania wody w celach spożywczych lub przemysłowych, które wyróżnia wysoka funkcjonalność, szczelność, wygoda w transporcie i estetyczny wygląd. Są one specjalnie skonstruowane do jej gromadzenia, a stosowanie wyłącznie dedykowanych do tego celu zasobników zapewnia pełnię bezpieczeństwa. Zbiorniki dostępne w naszej ofercie sprawdzą się do przechowywania wody:

  • pitnej,
  • przemysłowej,
  • deszczowej.

  Dzięki temu, że znajdziesz u nas pojemniki polietylenowe do przechowywania wody o pojemnościach od 1000 do 15000 litrów, to bez problemu dopasujesz je do swojego zapotrzebowania. Mniejsze modele sprawdzą się idealnie w ogrodach przydomowych i gospodarstwach, większe zaś jako zbiorniki na wodę na budowę.

  Dlaczego warto wybrać pojemnik na wodę wykonany z polietylenu?

  Magazynowanie deszczówki to ekologiczna metoda ponownego wykorzystania wody deszczowej, która trafiłaby do gleby. W związku z tym wiele osób zastanawia się, w czym najlepiej przechowywać wodę. O przewadze zbiorników polietylenowych nad innymi stanowi przede wszystkim ich lekkość! Są one niemal 20 razy lżejsze od betonowych, co czyni je jednocześnie o wiele łatwiejszymi w transporcie, skutecznie obniżając jego koszt. Cechuje je łatwość w montażu i całkowita nieprzepuszczalność. Nie wchodzą w reakcje z wodą ani innymi cieczami.

  Zbiorniki na wodę deszczową i nie tylko!

  Oferowane przez nas zasobniki znajdują coraz szersze zastosowanie nie tylko na prywatnych posesjach, lecz także na terenie różnego rodzaju firm. Taki naziemny zbiornik na deszczówkę jest zarówno doskonałym magazynem wody niezbędnej do realizacji różnego rodzaju prac, np. na budowie, jak i stanowi przydatny zapas cieczy gaśniczej. Dotyczy to w szczególności dużych zakładów, które muszą mieć zapewnione dodatkowe środki bezpieczeństwa. Także w gospodarstwach może przydać się duży zbiornik do magazynowania wody pitnej, np. w przypadku hodowli zwierząt. Zapewnienie im możliwości napojenia w każdej chwili to konieczność, a dodatkowy pojemnik służący do przechowywania wody pitnej jest idealnym zabezpieczeniem w przypadku awarii instalacji hydraulicznej.

  Przemysłowe zbiorniki na wodę

  W różnego rodzaju firmach, zajmujących się m.in. produkcją, zapewnienie bezproblemowego dostępu do wielu zasobów to podstawa. Nie inaczej jest w przypadku wody. Wykorzystuje się ją do wielu celów, dlatego jej nagły brak może być sporym problemem. Stąd też oferujemy profesjonalne zbiorniki na wodę do celów przemysłowych, które mogą przechowywać zarówno ciecz zdatną do picia, jak i deszczówkę. Dzięki ich wszechstronności znajdują one szerokie zastosowanie w przemyśle. Oferowany przez nas np. duży zbiornik do magazynowania wody o pojemności 15000 litrów może służyć jako zasobnik wody w przypadku wystąpienia usterki instalacji hydraulicznej, blokującej dostęp do zasobów potrzebnej do procesu produkcyjnego cieczy.

  Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją dostępnych u nas zbiorników na deszczówkę i wodę pitną, których cena zależy od ich pojemności. W przypadku jakichkolwiek pytań oraz pomocy przy wyborze pojemności zapraszamy do kontaktu.