icon gift

DARMOWA DOSTAWA

Dostawa wliczona w cenę

icon phone
Tel.: (+48) 605-034-182
icon envelope

WSPARCIE 24/7

Kontakt online jest  czynny 24h na dobę

Zbiorniki do magazynowania wody deszczowej i przemysłowej

Zastanawiasz się nad odpowiednim, a zarazem oszczędnym nawodnieniem swojego ogrodu? W Twoim gospodarstwie brakuje dobrej jakości pojemnika na deszczówkę? A może poszukujesz odpowiedniego zbiornika na wodę przemysłową na plac budowy?

W naszej ofercie znajduje się szereg zbiorników do magazynowania wody pitnej, deszczowej i przemysłowej. Naziemne zbiorniki oferowane przez nas są idealne też dla budownictwa. Nasz asortyment obejmuje zbiorniki na wodę o pojemności od 1000 do 15000 l wykonane z polietylenu. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją dostępnych pojemników na wodę oraz złożenia zamówienia na naszej stronie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

  Duże zbiorniki do magazynowania wody dostępne w ofercie

  Pojemnik do przechowywania wody pitnej i deszczowej to nieodłączny oraz wysoce praktyczny element wyposażenia każdego ogrodu, gospodarstwa czy placu budowy. Na naszej stronie przedstawiamy szeroki wybór naziemnych zbiorników do magazynowania wody w celach spożywczych lub przemysłowych, które wyróżnia wysoka funkcjonalność, szczelność, wygoda w transporcie i estetyczny wygląd. Zbiorniki dostępne w naszej ofercie sprawdzą się do przechowywania wody:

  • pitnej,
  • przemysłowej,
  • deszczowej.

  Na stronie farmazbiornikow.pl znajdziesz pojemniki polietylenowe do przechowywania wody o pojemnościach od 1000 do 15000 litrów. Mniejsze modele sprawdzą się idealnie w ogrodach przydomowych i gospodarstwach, większe zaś jako zbiorniki na wodę na budowę.

  Dlaczego warto wybrać pojemnik na wodę wykonany z polietylenu?

  Magazynowanie deszczówki to ekologiczna metoda ponownego wykorzystania wody deszczowej, która zostałaby wypłukana do gleby. W związku z tym wiele osób zastanawia się, w czym najlepiej przechowywać wodę. O przewadze zbiorników polietylenowych nad innymi stanowi przede wszystkim ich lekkość! Są one niemal 20 razy lżejsze od betonowych, co czyni je jednocześnie o wiele łatwiejszymi w transporcie, skutecznie obniżając jego koszt. Są łatwe w montażu i całkowicie nieprzepuszczalne. Nie wchodzą w reakcje z wodą ani innymi cieczami.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją dostępnych u nas zbiorników na deszczówkę, których cena zależy od ich pojemności. W przypadku jakichkolwiek pytań i pomocy przy wyborze pojemności zapraszamy do kontaktu.