icon gift

DARMOWA DOSTAWA

Dostawa wliczona w cenę

icon phone
Tel.: (+48) 605-034-182
icon envelope

WSPARCIE 24/7

Kontakt online jest  czynny 24h na dobę

Zbiorniki stacjonarne na paliwo

Witaj na Farmie Zbiorników – znajdziesz tutaj różnego rodzaju pojemniki do przechowywania cieczy. Zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty! Prezentowane zbiorniki przeznaczone są do magazynowania paliwa oraz AdBlue – przekonaj się o ich niezawodności! Są to trwałe, funkcjonalne i tanie zbiorniki od znanych producentów. Stawiamy wyłącznie na te sprawdzone przez wielu klientów, którzy potwierdzili już ich zalety. Oferowane przez nas zbiorniki na paliwo, jak również AdBlue doskonale sprawdzają się w wielu branżach – transportowej, rolniczej czy budowlanej. Ich zastosowanie umożliwia poprawę gospodarowania zasobami w przedsiębiorstwach – przede wszystkim dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w postaci układów monitorujących zużycie paliwa bądź AdBlue. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją naszych zbiorników na tego rodzaju płyny oraz złożenia zamówienia, a w przypadku pytań – do kontaktu. Gwarantujemy, że proponowane zbiorniki znacznie ułatwią Twoją codzienną pracę.

Zbiorniki do przechowywania paliw

Szukasz sposobu na wygodne przechowywanie paliwa w gospodarstwie, zakładzie przemysłowym lub bazie eksploatacyjnej? Przedstawiamy zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe, dzięki którym nie tracisz czasu na zbędne przejazdy do miasta celem zatankowania. Zbiornik dwupłaszczowy do przechowywania paliw pomieści nawet do kilku tysięcy litrów cieczy — pozwoli na magazynowanie oleju napędowego (Diesla/ON) oraz jego wygodne tankowanie, gdyż każdy nasz zbiornik jest dostępny z dystrybutorem. W ofercie posiadamy zarówno zbiornik stacjonarny, który można usytuować w prywatnej stacji tankowania, jak i mały, bezpieczny, a przy tym przenośny zbiornik na paliwo — oba z dystrybutorami. Cena każdego z nich jest naprawdę przystępna, mimo że zbiorniki na olej napędowy czy AdBlue pochodzą od cenionych na rynku producentów. Współpracujemy z wieloma markami – w ofercie naszego sklepu znajdują się ich flagowe produkty.

Zbiornik na olej napędowy z dystrybutorem

Przechowywanie paliw płynnych od teraz nie będzie już problemem! Magazynuj je bezpiecznie – zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP oraz innymi wymogami technicznymi. Nasze pojemniki są już wykorzystywane w wielu firmach! Seria tych produktów to zbiorniki stacjonarne na paliwo, którym zatankujesz swój ciągnik czy maszynę rolniczą, a także innego typu pojazdy. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni rodzaj i pojemność. Skontaktuj się z nami w przypadku wątpliwości w kwestii doboru produktów! Inwestycja w takie solidne zbiorniki do paliwa się naprawdę opłaca, tym bardziej że ich cena jest niezwykle atrakcyjna. To, w jaki sposób wykorzystasz dwupłaszczowe zbiorniki na olej napędowy, zależy wyłącznie od Ciebie — korzystają z nich np. firmy transportowe, ale także osoby, które nie mają ochoty często jeździć na stację paliw. Dzięki temu, że zbiornik posiada dystrybutor paliwa, tankowanie jest banalnie proste, szybkie i wygodne.

Jakie zbiorniki znajdziesz w naszej ofercie?

Nasza oferta obejmuje przeróżne zbiorniki do przechowywania paliwa – dwupłaszczowe oraz jednopłaszczowe stacjonarne. Przejrzyj wybraną kategorię, w zależności, który zbiornik stacjonarny potrzebujesz – czy na paliwo Diesel, czyli olej napędowy (ON), czy na płyn AdBlue. Szukasz sprawdzonego sposobu na kontrolę zużywania płynu? Zdecyduj się na zbiorniki stacjonarne z systemem zarządzania paliwem. Taki pojemny magazyn z funkcjonalnym układem monitorującym zużycie płynu pomaga lepiej gospodarować wydatkami przedsiębiorstwa oraz sprawnie planować pracę – a można się zdziwić, jak ten sposób prowadzi do zmniejszenia kosztów prowadzenia firmy. Oferowane przez nas zbiorniki – zarówno te na paliwo (olej napędowy), jak i na AdBlue – różnią się między sobą nie tylko dodatkowym wyposażeniem czy budową ścian. Posiadają one także odmienne pojemności (od 1000 l aż do 5000 l). Pomimo wysokiej jakości produktów z naszej oferty ich cena jest wyjątkowo korzystna.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.