icon gift

DARMOWA DOSTAWA

Dostawa wliczona w cenę

icon phone

WSPARCIE 24/7

Kontakt online jest  czynny 24h na dobę

Zbiorniki stacjonarne na paliwo

Witaj na Farmie Zbiorników! To tutaj znajdziesz różnego rodzaju zbiorniki do przechowywania paliw, olejów, a także innych cieczy. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę niezwykle trwałych, funkcjonalnych i tanich produktów od znanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją naszych zbiorników oraz złożenia zamówienia. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że zbiorniki znacznie ułatwią Twoją codzienną pracę.

Zbiorniki do przechowywania paliw

Szukasz sposobu na wygodne przechowywanie paliwa w gospodarstwie? Przedstawiamy zbiorniki dwupłaszczowe do paliwa, dzięki którym nie tracisz czasu na zbędne przejazdy do miasta celem zatankowania. Zbiornik dwupłaszczowy do przechowywania paliw pomieści nawet do kilku tysięcy litrów paliwa — pozwoli na magazynowanie oleju napędowego (Diesla / ON) oraz jego wygodne tankowanie, gdyż nasz zbiornik do paliwa jest wraz z dystrybutorem. W ofercie umieściliśmy zarówno zbiornik stacjonarny, który można usytuować w prywatnej stacji tankowania, jak i mały, bezpieczny, a przy tym przenośny zbiornik na paliwo — oba z dystrybutorem. Cena każdego z nich jest naprawdę przystępna, mimo że zbiorniki na olej napędowy pochodzą od cenionych na rynku producentów. Współpracujemy z wieloma markami, w tym Swimer, FuelMaster, KingSpan, JFC czy Fortis Tank, których produkty umieściliśmy w ofercie sklepu.

Zbiornik na olej napędowy z dystrybutorem

Przechowywanie paliw płynnych od teraz nie będzie problemem! Seria naszych produktów to zbiorniki stacjonarne i mobilne na paliwo, które wykorzystasz w swoim ciągniku czy maszynie rolniczej. Tak atrakcyjna cena przekona Cię, że zbiornik do paliwa jest czymś, czego właśnie potrzebujesz. To, w jaki sposób wykorzystasz dwupłaszczowe zbiorniki na olej napędowy, zależy wyłącznie od Ciebie — korzystają z nich firmy transportowe, a także osoby, które nie mają ochoty często jeździć na stację paliw. Dzięki temu, że zbiornik posiada dystrybutor paliwa, tankowanie jest banalnie proste, szybkie i wygodne.

Jakie zbiorniki znajdziesz w naszej ofercie?

Nasza oferta obejmuje przeróżne zbiorniki do paliwa dwupłaszczowe. Podzieliliśmy je na te stacjonarne oraz mobilne. Pierwszy z wymienionych — zbiornik stacjonarny — to model dwupłaszczowy przeznaczony na paliwo Diesel, czyli olej napędowy (ON), lub płyn AdBlue. Dodatkowo ten zbiornik dostępny jest w zestawie z systemem zarządzania paliwem. Drugie zbiorniki na paliwo — dwupłaszczowe, mobilne — mają takie samo przeznaczenie (do oleju napędowego), lecz ich pojemność jest nieco mniejsza, ale za to możliwe jest ich wygodne przenoszenie. Cena obu tych rodzajów jest równie niska.

Zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe na olej napędowy to nie wszystko, co znajduje się w naszej ofercie. W zbiorniku z oferty możliwe jest także przechowywanie oleju opałowego, wody, nawozów płynnych czy oleju zużytego. Są to produkty firm takich jak Swimer, KingSpan, Fortis Tank czy JFC. Wybierz odpowiedni dla siebie model i zamów go już dziś!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.