icon gift

DARMOWA DOSTAWA

Dostawa wliczona w cenę

icon phone
Tel.: (+48) 605-034-182
icon envelope

WSPARCIE 24/7

Kontakt online jest  czynny 24h na dobę

Zbiorniki stacjonarne na AdBlue z systemem zarządzania

Możliwość zaopatrzenia pojazdów w AdBlue na miejscu w firmie to doskonałe rozwiązanie. Dlatego też polecamy nasze zbiorniki stacjonarne na ten płyn. Oferowane przez nas zasobniki posiadają zaawansowany system zarządzania cieczą – dzięki niemu zapewnisz sobie komfort oraz bezpieczeństwo. Są one polecane w szczególności przedsiębiorstwom transportowym, w których AdBlue zużywane jest na większą skalę. Korzystając z takich zbiorników stacjonarnych, nie ma potrzeby częstego udawania się na stację paliw w celu jego uzupełnienia w pojazdach. A to nie jedyna zaleta – poznaj resztę z nich!

Wybierz podkategorię:

    Zbiornik z systemem zarządzania, czyli AdBlue pod kontrolą

    Największym atutem takich zasobników jest możliwość monitorowania tego, co się dzieje z płynem. W firmach, które zatrudniają wielu pracowników, a do tego obsługują sporo pojazdów, nietrudno o zamieszanie związane z wykorzystaniem zasobów, w tym AdBlue. Dlatego też specjalistyczne zbiorniki stacjonarne na ten środek, posiadające system zarządzania, pomagają ustalić kto oraz w jakiej ilości go zużywa. Pozwala to nie tylko na racjonalne stosowanie płynu, lecz także zapobiega kradzieży. Dodatkowo system pomaga wykryć ubytek cieczy spowodowany m.in. nieprawidłową obsługą zbiornika czy jego przedziurawieniem (np. przez pojazd).

    Zbiornik stacjonarny na AdBlue, czyli czas na zapasy!

    Magazynowanie AdBlue może być niezwykle przydatne, przede wszystkim w momencie, gdy dostępność do niego będzie utrudniona. Choć w przypadku tego płynu nie obserwuje się często tak skrajnych sytuacji na rynku jak z różnego rodzaju paliwami, to jednak czasami zdarzają się momenty jego chwilowego braku. Stąd też zakup zapasu AdBlue i magazynowanie go w siedzibie firmy transportowej pozwala na dywersyfikację źródeł jego pozyskiwania. Dodatkowo można sporo zaoszczędzić, jeśli zorientujemy się w cenie tego środka i zakupimy go w momencie obniżki. Jak widać, zbiorniki stacjonarne na AdBlue to doskonała inwestycja dla każdej firmy transportowej. Zapraszamy do wyboru odpowiedniego produktu!